Shtepia eshte 2 kateshe e mobiluar totalisht dhe e rrethuar nga 690m2 toke nga te cilat ne certifikate jane 500m2

(me ligjin e ri pjesa tjeter mund legalizohet)
Organizimi:
➡️Kati i I: Sallon, kuzhine, tualet, 2 dhoma gjumi✔️
➡️Kati i II: Sallon, kuzhine, tualet, 2 dhoma gjumi, ballkone i madh✔️
➡️Vend per te parkuar 4-5 makina✔️
➡️Bace e madhe me peme dhe lule✔️

Cmimi: 85000€ i diskutueshem

📞Kontakt: +355684012107