Travel ClubTravel Club
Forgot password?

APARTMENTS FOR RENT IN VLORE

Available Rooms

Apartments
5 star
Albania
Vlore
Vlorë, Albania
+355684012017
11:00AM
12:00PM
5 nights
Ju ofron kushtet bashkëkohore për të pushuar në bregdetin e bukur të Vlorës.Apartamenti ka një siperfaqe totale prej
70m2, dhe organizohet në koridorin shpërndarës, sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, dhomë gjumi, 
tualet dhe ballkon me pamje nga deti.
Ndodhet në katin e 2-te të një pallati të ri, me ashensorë.
Wifi, TV, dhe post parkimi me pagesë.
Në zonën më te preferuar të qytetit, pranë Resort Marina Bay.
I aksesueshëm për cdo facilitet, duke filluar nga marketet restorantet rent car, Night Club, 
dhe plazhet më të bukura që janë vetëm 5min larg.

Price : June 60 Euro/Night
Price : 1 July - 15 July 80 Euro/Night
Price : 15 July - 30 July 90 Euro /Night
Price : August 100 Euro/Night
Price : Semptember : 70 Euro/Night  

Policies of APARTMENTS FOR RENT IN VLORE

11:00AM
12:00PM

Amenities of APARTMENTS FOR RENT IN VLORE

Guest Reviews (0 reviews)

APARTMENTS FOR RENT IN VLORE Vlore, Albania

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo